Mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej, Jadwiga Kołakowska, obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji jubilatkę odwiedzili burmistrz Jerzy Bauer oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Beata Rewkowska. Goście złożyli jubilatce życzenia zdrowia, spokoju i dalszej radości z życia. Wręczyli jej również kwiaty oraz drobny upominek.
Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu do pani Jadwigi przybyli również przedstawiciele ZUS Inspektoratu w Ostrowi Mazowieckiej, Aneta Frąckiewicz i Agnieszka Kukawka.
Jak czytamy w relacji Urzędu Miasta, Pani Jadwiga Kołakowska jest rodowitą mieszkanką Ostrowi Mazowieckiej. Jest bardzo pogodną osobą, w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Lubi spacery i zawsze wita każdego z uśmiechem na twarzy. Mimo trudów życia, które przebyła, ma w sobie niezwykłą siłę i radość, którą dzieli się ze swoimi najbliższymi.
Jubilatka doczekała się już 11 wnuków i 12 prawnuków.
Z okazji setnych urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju, radości i wszelkiej pomyślności. Niech każdy kolejny dzień przynosi pani wiele uśmiechów i radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.