Opublikowano

Życzenia świąteczne władz samorządowych gminy Wąsewo

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę z Gmin?

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę z Gminą Wąsewo, oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, radości, zdrowia, spokoju i prawdziwej rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole.

Niech te najpiękniejsze ze wszystkich Świąt przyniosą Państwu dużo zadowolenia, tchną chwilą zadumy nad tym co minęło, ale i przemyślenia nad tym co przed nami.  Niech pozwolą odpocząć od trudów życia codziennego oraz napełnią energią i siła na następny 2024 rok.

 

Przewodniczący Rady Gminy Wąsewo Tadeusz Bąk

Wójt Gminy Wąsewo Rafał Kowalczyk

 

Artykuł sponsorowany

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz