Urząd Gminy w Wąsewie zaprasza na obchody Gminne Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się w piątek 1 marca o godz. 7.20.
Asystę Honorową zapewni batalion lekkiej piechoty WOT z Komorowa.
Organizatorzy przygotowali ciekawy program:
7.20 - Wąsewo, Msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych w Kościele pw. Narodzenia NMP. w Wąsewie,
8.15 - Ruda, gmina Wąsewo, Wspólne odśpiewanie Hymnu Państwowego, Przemówienia okolicznościowe, Symboliczne złożenie kwiatów i zapalenie zniczy,
9.00 - Troszyn, VII Turniej Strzelecki im. ppor. Aleksandra Kuleszy ps. "Krysia" "Sławek", Strzelnica Sportowa KSS "obrońca" w Troszynie.

💬 Komentarze (0)