Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Na ostrowskich kortach walczyli o tytuł (zdjęcia)

Dwanaścioro młodych zawodników z Ostrowi, Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego i Ostrołęki wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Tenisowym Juniorów do lat 18. W czwartek na ostrowskich kortach młodzi tenisiści przez kilka godzin rywalizowali ze sobą o jak najlepszy wynik.

17072015turniej_tenisa1_17_07_15

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Edyta Sikorska z Sokołowa Podlaskiego. Drugie miejsce przypadło Agacie Plonie z Ostrołęki, zaś trzecie trafiło do Zofii Rosińskiej z Sokołowa Podlaskiego.

Wśród chłopców najlepszy okazał się Patryk Zawadzki z Węgrowa. Drugie miejsce zdobył młody mieszkaniec naszego miasta Adrian Romanik, a trzecie węgrowianin Kacper Sowa.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc uhonorowani zostali medalami. Nagrody wręczyli Anna Krajewska, miejska radna i przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia, Spraw Socjalnych oraz Porządku Publicznego i Waldemar Rępa, organizator imprez z ramienia MOSiR.

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjny Turniej Tenisowy Juniorów (16.07.2015)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies