Opublikowano

Kolędowanie w ostrowskiej parafii

W Niedzielę Chrztu Pańskiego wieńczącą okres Bożego Narodzenia, MDK wspólnie  z księdzem dziekanem dr Janem Okułą zaprasza do kościoła pw.  Wniebow

Ksiądz dziekan dr Jan Okuła i Miejski Dom Kultury zapraszają w niedzielę 10 stycznia do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP do wysłuchania kolęd w wykonaniu wokalistów Ostrowskiego Studio Piosenki oraz kwartetu wokalnego Ad Alta Voce.

Chociaż kolędy będzie można śpiewać jeszcze do 2 lutego to najbliższa niedziela kończy w kościele okres Bożego Narodzenia.

- Chcemy zakończyć ten najbardziej ciepły i rodzinny czas w roku wspólnym kolędowaniem, dlatego zapraszamy do pozostania w kościele po mszach świętych i wysłuchania, a może i wspólnego śpiewania znanych i trochę mniej znanych kolęd i pastorałek - namawiają organizatorzy.

Po mszy św. dla dzieci o godz. 12.30 wystąpią najmłodsi wokaliści Ostrowskiego Studio Piosenki, po mszy św. o godz. 16.00 zaprezentuje się młodzież, natomiast po wieczornej mszy świętej wystąpi kwartet wokalny Ad Alta Voce w składzie: Paweł Andruszkiewicz, Jolanta Andruszkiewicz, Urszula Andruszkiewicz oraz Remigiusz Danelczyk.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz