Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis

Puchalski zbiera kolejne doświadczenie (zdjęcia, wideo)

Sylwester Puchalski z Ostrowi Mazowieckiej doszedł do finałowego starcia podczas turnieju tenisa ziemnego rozgrywanego w Ostrołęce. Ostrowianin w finale zawodów musiał uznać wyższość Jordana Czapskiego, z którym uległ 3:6 5:7.

W drodze do finału Sylwester Puchalski pokonał m.in. Macieja Leonarskiego i Bartosza Muracha.

Puchary i nagrody najlepszym zawodnikom wręczył przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski, prezes OST Dariusz Terlikowski i dyrektor turnieju Paweł Kwiatkowski.

Do zawodników trafiły także dodatkowe nagrody od sponsorów.

Skrócone wyniki rywalizacji - ćwierćfinały: Sylwester Puchalski - Maciej Leonarski 9:6, Adam Otłowski - Bartosz Murach 9:8 (10:7), Piotr Mrozek - Rafał Wyrębek 9:8 (10:6), Marek Dawidczyk - Jordan Czapski (krecz Dawidczyka). Półfinały: Sylwester Puchalski - Bartosz Murach 9:5, Piotr Mrozek - Jordan Czapski (krecz Mrozka). Finał: Jordan Czapski - Sylwester Puchalski 6:3 7:5.

Kolejnymi zawodami organizowanymi przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe będą Halowe Mistrzostwa Ostrołęki, które zaplanowane zostały w dniach 2-3 kwietnia.

Puchalski zdobywa kolejne doświadczenie (13.03.2016)