Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Siatkówka


Turniej siatkówki plażowej

Już niebawem czekają nas niezwykle zacięte boje w siatkówce plażowej. W sobotę 16 lipca najlepsi zawodnicy i zawodniczki ponownie zmierzą się w zawodach na ostrołęckiej plaży vis a vis mostu im. A. Madalińskiego.

Z pewnością tego dnia na plaży nie zabraknie par, które w poprzednich edycjach podejmowały wyzwanie. Podobnie jak w latach ubiegłych, taki w tym roku do Ostrołęki zawitają zawodnicy nie tylko z województwa mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lecz także z pozostałych województw.

- Mamy sygnały, że na plażę powrócą mistrzowie zeszłorocznej edycji. Niezmiernie nas to cieszy, bowiem zapowiadają się wielkie emocje. Mistrzowie z pewnością będą chcieli powtórzyć swoje osiągnięcia, a chętnych do zdobycia tytułu nie brakuje - zapowiadają organizatorzy turnieju.

Oficjalne losowanie par nastąpi 10 lipca. Tych, których zabraknie, przeniesieni zostaną do grupy rezerwowej. Szykuje się prawdziwa gratka i ogromna dawka emocji dla kibiców, którzy będą mogli dopingować swoim ulubieńcom.

Zapisy i więcej informacji na temat turnieju znajdziecie na stronie organizatora.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.