Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Powstały dwie siłownie pod chmurką (zdjęcia)

Mieszkańcy naszego miasta mogą już uprawiać sport na świeżym powietrzu. Urządzenia sportowo-rekreacyjne stanęły przy ul. Partyzantów i ul. Zwycięstwa.

Siłownie pod chmurką kosztowały nasze miasto 36 tys. 130 złotych. Wykonawcą projektu była firma Jotkel ze Skrotoszyna.

- Urząd miasta stara się o pozyskanie zewnętrznych środków finansowych na refundację inwestycji - informuje Adrian Paszczyk z wydziału promocji miasta.

W przyszłym tygodniu planowana jest budowa trzeciej siłowni pod chmurką. Będzie wyposażona w większą ilość urządzeń dla ćwiczących na różnym stopniu zaawansowania. Będzie to jednocześnie pierwszy street workout w naszym mieście.

Inwestycja zostanie zrealizowana przy ul. Trębickiego a całkowity koszt wyniesie 51.358,37 zł. Za realizację odpowiada firma Novum wyposażenie placów zabaw z Gromu.

Zobacz zdjęcia:
Powstały dwie siłownie pod chmurką (21.06.2016)


Dodaj komentarz

Wasze opinie

mario   15:15, 23.06.2016
Wszystko ładnie i pięknie ale kto taki mądry umieścił urządzenia do ćwiczeń 20 metrów od ruchliwego skrzyżowania ulic Sikorskiego i Zwycięstwa obok przedszkola na Sielskiej gdzie ćwicząc wąchamy spaliny i rodzice stoją na chodniku i pilnują dzieci bo jest ze 3 metry od ruchliwej ulicy Zwycięstwa.W ogóle nie przemyślana inwestycja w tym miejscu???Bez pojęcia.

piter   17:47, 23.06.2016
bo i o to chodzi...Ludzie-kiedy w koncu to zrozumiecie....nie wazne co wladza robi..i czy to potrzebne jest mieszkancom czy nie...najwazniejsze ze bylo-wesela, pomniki, silownie w spalinach ulicznych, tandetne dni miasta..najwazniejsze zeby pozniej bylo co wpisac na plakat wyborczy na 2 kandencje, a najlepiej od razu na plakat wyborczy kandydata na posla pewnie.. Ciemny lud to kupi..a to ze naprawde nic sie nie robi dla mieszkancow i ludzie musza wyjezdzac za praca bo istotnych spraw sie nie załatwia to juz jest nie wazne..dla wladzy..oczywiscie

kobyła   10:50, 24.06.2016
silownie plenerowe ? ale kto na tym bedzie sie ruszał ? STREET WORKOUT PARK miał być, a nie jakiś złom postawili. Wole na suchej gałęzi ćwiczyć niż wąchać spaliny itd... POZDRAWIAM ostrówianiNÓW którzy to wymyslili hahahah

Liv   14:50, 24.06.2016
Wszystko byłoby super, gdyby nie umieszczenie. Ludzie, wątpię, żebyście znaleźli kogoś, kto będzie ćwiczył przy samej ulicy, przy masie przejeżdżających samochodów, wśród tych spalin. Nie można było wybudować tego przy stawie, na zielonym terenie ? Nie, strzelili byle gdzie, byle żeby było i żeby mieć z głowy. Bardzo przemyślane (y)

franek   22:09, 24.06.2016
Street workout też będzie, kłania się czytanie ze zrozumieniem. Super inwestycje, widać, że ludziom się podoba, bo urządzenia ciągle zajęte. Jak wam źle przy Zwycięstwa to sobie idźcie na Partyzantów. Zamiast się cieszyć, że coś powstało to tylko jak zwykle narzekanie. Gdzie by nie postawili to i tak byłoby, że tam za daleko, tu przeszkadza, bo parking, sklep, kościół, drzewo i srające ptaki. Taka już natura malkontentów.

grzyb   00:40, 25.06.2016
Za 36 tysięcy to 4 samochody można kupić i ćwiczyć w plenerze na świeżym powietrzu...

stefan   00:42, 25.06.2016
Wszystko ładnie i pięknie ale kto taki mądry umieścił urządzenia do ćwiczeń 20 metrów od ruchliwego skrzyżowania ulic Sikorskiego i Zwycięstwa obok przedszkola na Sielskiej gdzie ćwicząc wąchamy spaliny i rodzice stoją na chodniku i pilnują dzieci bo jest ze 3 metry od ruchliwej ulicy Zwycięstwa??? W ogóle nie przemyślana inwestycja w tym miejscu!!! Bez pojęcia!!!

frania   17:11, 25.06.2016
Jeszcze ze dwie przydałyby się na osiedlu. Wspaniała rzecz. Oby tylko chuligani się nimi nie zainteresowali. A może Zarząd i Rada Spółdzielni o tym pomyśli.

franio   18:20, 25.06.2016
Sprzęt wg instrukcji przeznaczony jest dla osób od 14 lat wzwyż, więc nastolatki w tym wieku potrafią już bezpiecznie przejść przez ulicę. Natomiast jak rodzice prowadzą tam młodsze dzieci co często widzę, na oko 10-letnie, to ich obowiązkiem jest właśnie stanie i pilnowanie, aby ich pociechom nic się nie stało czy to na drodze czy na samym urządzeniu i ponoszą za te dzieci pełną odpowiedzialność. Pewnie właściwszym miejscem dla tych dzieci byłby pobliski plac zabaw na terenie przedszkola.

Arek   03:05, 26.06.2016
Fajnie że to jest ale wybór miejsca przy skrzyżowaniu Zwycięstwa i Sikorskiego to trochę nie przemyślana lokalizacja - za blisko ulicy - ponadto takie miejsca powinny być gdzieś na uboczu, gdzie ludzie nawet dyskretnie sobie mogą poćwiczyć

tadek   03:30, 26.06.2016
Ale na uboczu zawsze też łatwiej o wandalizm niestety.

dominik   22:35, 27.06.2016
prosimy o więcej siłowni, te które są oblegane są codziennie,nie brakuje chętnych