Opublikowano

Ostrów i Ziemia Ostrowska w obiektywie wroga

Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na otwarcie wystawy pn. "Ostrów i Ziemia Ostrowska w obiektywie wroga". Otwarcie zaplanowano na środę

Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na otwarcie wystawy pn. "Ostrów i Ziemia Ostrowska w obiektywie wroga". Otwarcie zaplanowano na środę 12 października, początek o godz. 12.00 w sali konferencyjnej ostrowskiego ratusza.

O tematyce i powstaniu wystawy opowie Andrzej Mierzwiński.

- Będzie można zobaczyć niemieckie zdjęcia z okresu okupacji, pochodzące ze zbiorów Andrzeja Mierzwińskiego, Jacka Frankowskiego, Rafała Ojrzanowskiego oraz Regionalnej Izby Historycznej w Zambrowie - informuje Anna Kacpura z zespołu ds. promocji w ostrowskim urzędzie miasta.

Wystawa będzie dostępna dla mieszkańców w godzinach pracy urzędu od 12 do 25 października. Wstęp wolny.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz