Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Siatkówka


Lendzioszek: Dziękuję trenerom i rodzinie (wideo)

Gabriela Lendzioszek to niezwykle utalentowana siatkarka Nike Ostrołęka. Podopieczna trenera Tomasza Pakieły regularnie powoływana jest do reprezentacji Polski. Podczas gali Sportowiec Roku 2016 odebrała nagrodę Kapituły dla Sportowego Odkrycia minionego roku.

lendzioszek1_01_03_17

Gabrysia Lendzioszek swoją przygodę rozpoczęła w grupie minikadetek. Z reprezentacją Polski ma na koncie m.in. srebrny medal Mistrzostw Europy Wschodniej, a także srebrny medal wywalczony w Turnieju Nadziei Olimpijskich z kadrą Mazowsza. Z pewnością kolejne sezony dla zawodniczki mogą być rozkwitem kariery i gry na coraz wyższym poziomie.

Podopieczna trenera Tomasza Pakieły to kolejna zawodniczka, która z Nike Ostrołęka trafiła do reprezentacji Polski i pokazała, że Ostrołęka może być silnym ośrodkiem na siatkarskiej mapie kraju. Z pewnością 2017 roku może być rozkwitem kariery niezwykle utalentowanej zawodniczki i świetnym przykładem dla kolejnego pokolenia młodych siatkarek.

- Chciałam bardzo podziękować trenerom Nike za ich wkład w treningi i rodzinie za to, że wspierają przy każdym meczu - podkreślała podczas gali Gabriela Lendzioszek.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.