Opublikowano

Bezpieczeństwo nad wodą tematem rozmów z dziećmi (zdjęcia)

Ostrowski policjant wspólnie z ratownikiem odwiedzili dzieci Szkoły Podstawowej w Starym Lubiejewie i Gimnazjum Publicznego w Jasienicy. Temat sp

Ostrowski policjant wspólnie z ratownikiem odwiedzili dzieci Szkoły Podstawowej w Starym Lubiejewie i Gimnazjum Publicznego w Jasienicy. Temat spotkania było bezpieczeństwo nad wodą.

(Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej)

Spotkania z najmłodszymi odbywają się w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Zbliżający się okres wakacji jest czasem odpoczynku dla dzieci i młodzieży. Najmłodsi wyjeżdżają m.in. na kolonie i wycieczki, gdzie często spędzają czas nad rzeką, jeziorem czy morzem.

Ostrowscy policjanci w trosce o najmłodszych odpoczywających w domu i poza nim organizują spotkania na temat bezpieczeństwa nad wodą.

- Funkcjonariusz rozmawiał z dziećmi jak bezpiecznie kąpać się, przypominając o miejscach do tego przeznaczonych w postaci plaż strzeżonych przez ratownika. W spotkaniu uczestniczył też ratownik z Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownik rozmawiał z dziećmi na temat udzielania pierwszej pomocy osobie tonącej.

Spotkania odbyły się w poniedziałek 19 czerwca w Gimnazjum Publicznym w Jasienicy i Szkole Podstawowej w Starym Lubiejewie.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz