Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Xbox One - więcej niż konsola

Chociaż oficjalna premiera Xbox One miała miejsce w 2013 roku, to ciągle jest to jedna z chętniej wybieranych konsoli do gier. Stale ulepszana, dostępna w odświeżonych wersjach pozwala na wyjątkową, ekscytującą rozrywkę milionom osób na całym świecie. Jednak Xbox One to nie tylko gry - to o wiele więcej!

Każda nowa odsłona Xbox One (tradycyjnej, wersji S czy najnowszej X), to doskonale przemyślana, zaprojektowana i bogata w rewolucyjne rozwiązania konsola. Wszystkie modele charakteryzują się wyjątkową grywalnością, co zapewnia ekscytującą rozrywkę, realistyczną grafikę i niezapomniane wrażenia. Xbox One cechuje wysoka kultura pracy. Co to znaczy? W przeciwieństwie do konkurencji konsola nie nagrzewa się za szybko, pracuje cicho, jest praktycznie niesłyszalna, a więc nie irytuje nieprzyjemnymi dźwiękami. Odpowiada za to głównie zewnętrzny zasilacz. Ponadto konsolę spokojnie zmieścimy w wąskiej półce pod telewizorem i będzie w tych warunkach spisywać się znakomicie.

Kolejne wcielenia wzbogacane są o dodatkowe funkcje, które czynią z tej konsoli coś więcej niż tylko sprzęt do grania. To kompletne centrum multimedialnej rozrywki dla całej rodziny!

Sprytny sensor

Dobrym przykładem jest zastosowany w Xbox One sensor Kinect. To specjalne urządzenie, które pozwala sterować grą bez użycia standardowego kontrolera. Rozwiązanie tego typu docenią osoby uwielbiające być bardziej aktywne podczas grania. Tutaj bowiem zamiast siedzenia w fotelu z padem w dłoniach, sterujemy ruchami ciała, gestami i głosem. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego grania, które kojarzy się z niezbyt zdrowym siedzącym trybem życia.

Kino w domu?

Xbox One S doceni każdy kinomaniak, a to za sprawą zastosowanego w konsoli czytnika Ultra HD Blu-Ray. W wersji Xbox One dostępna była rozdzielczość HD, tutaj zaś możemy cieszyć się jakością 4K Ultra HD. To gwarancja wyrazistego i bardziej realistycznego obrazu. Zapewnia emocjonujące godziny spędzone przed telewizorem, i to niezależnie od tego, czy zachwycamy się wybitnym filmem, wzruszającym koncertem czy z zapartym tchem obserwujemy sportową rywalizację. Ponadto na konsoli Xbox One S można oglądać treści w znanych i cenionych aplikacjach - Netflix i YouTube. Wszystko oczywiście w standardzie 4K.

Krok dalej

Najnowsza odsłona Xbox One - model X, to niezawodna maszyna wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD, 12 GB pamięci graficznej GDDR5 oraz procesor GPU o wydajności 6 teraflopów. To wszystko zapewnia bardziej realistyczną grafikę, lepszą wydajność oraz płynniejsze interakcje oraz animacje. Konsola gwarantuje dostęp do nieograniczonej ilości gier, przede wszystkim EA Access i Xbox Game Pass. Za niedużą kwotę wykupujemy miesięczną subskrypcję, dzięki czemu zyskujemy możliwość grania w najciekawsze, najnowsze tytuły.

Jak nietrudno zauważyć, kolejne generacje Xbox One dostarczają nie tylko radości podczas grania, ale też w czasie oglądania ulubionych programów. I to wszystko w nienagannej jakości 4K. Oczywiście, jeśli marzymy, by skorzystać z dobrodziejstw tej rozdzielczości, musimy posiadać nowoczesny telewizor. Jak jednak nie planujemy zmiany, to zamiast inwestować w najnowsze modele - Xbox One S czy X, lepiej pozostać przy pierwszej odsłonie Xbox One (zapewniającej rozdzielczość HD). Konsole Xbox dostępne są czasem w atrakcyjnych cenach, a takie bardzo często można znaleźć na Allegro. Warto więc trzymać rękę na pulsie i sprawdzać najciekawsze oferty.

Artykuł sponsorowany


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies