Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Kolarstwo


Wyścig rowerowy w Starej Grabownicy. Start już jutro

Po raz pierwszy podczas gminnych dożynek odbędzie się wyścig rowerowy o puchar wójta gminy Ostrów Mazowiecka. W sobotę 1 września br. w Starej Grabownicy na trzech zróżnicowanych trasach będzie rywalizować wielu cyklistów.

2018/08/dozynkowy-wyscig-rowerowy-jpg_5b88fe417c060

- Uczestnicy będą mieli do wyboru trzy trasy zróżnicowane pod względem trudności, wszystkie będą poprowadzone lokalnymi ścieżkami polnymi i poprzez tereny Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka - informują organizatorzy wydarzenia.

Dorośli będą mieli okazję spróbować swoich sił na dystansie 33 km, młodzież szkolna na dystansie około 9 km, a dzieci w wieku 6-12 lat na dystansie 3,5 km. Na wszystkich dystansach będzie prowadzony elektroniczny pomiar czasu. Zapisz się już dziś na stronie www.protimer.pl.

Dodatkową atrakcją będzie również wyścig dla najmłodszych "Trasa Małolata", na który rodzice będą mogli zapisać swoje pociechy w dniu dożynek. Aby dziecko mogło wziąć udział w wyścigu wystarczy tylko zgłoszenie, sprawny rowerek i co najważniejsze kask.

Szczegółowy harmonogram wyścigu:
8.00-10.40 - rejestracja w biurze wyścigu i odbiór numerów startowych - niebieski namiot,
11.00 - msza święta na placu dożynkowym,
13.00 - start uczestników trasy zielonej - 33 km,
13.10 - start uczestników trasy żółtej - około 10 km,
13.20 - start uczestników trasy białej - 3,5 km,
15.00 - dekoracja zwycięzców każdego z dystansów.

Więcej informacji w regulaminie zawodów.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.