Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Kolarstwo


"Pamiętamy". Rajd rowerowy w Andrzejewie

Ze skwerku kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Andrzejewie wyruszą cykliści, aby uczcić pamięć poległych w bitwie stoczonej pod Łętownicą i Andrzejewem. Jest to historyczny przejazd, bo zorganizowany po raz pierwszy.

2018/09/rajd-rowerowy-andrzejewo-jpg_5b93a585828ea

Start rajdu rowerowego w niedzielę 9 września o godz. 11.30.

Trasa rajdu będzie przebiegać przez Andrzejewo, Łętownicę, Nowy Borek, Przeździecko-Jachy, Zaręby-Bolędy i Pieńki Wielkie. Łącznie cykliści będą mieli do przejechania prawie 35 kilometrów.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.