Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wybory


KWW Kukiz'15 zaprezentował swoich kandydatów (zdjęcia, wideo)

Kandydaci do rady miasta i gminy Ostrów Mazowiecka Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz'15 spotkali się wczoraj w hali Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika. Spotkanie miało na celu przedstawienie programu wyborczego.

2018/10/morawski-kukiz15-jpg_5bbf6dbaacaea

Listę wyborczą KWW Kukiz'15 w drugim okręgu do rady miasta otwiera Andrzej Jerzy Morawski. Podczas swojej prezentacji przypomniał słuchaczom jak powstał m.in. Ruch Kontroli Wyborów i Władzy, którego jest przewodniczącym.

- Jesteśmy postrzegani jako opozycja. My nie jesteśmy opozycją, my się po prostu pytamy. Media w mieście ociekają wazeliną, dlatego powstał Ruch Kontroli Wyborów i Władzy w Ostrowi Mazowieckiej - powiedział Andrzej Morawski, jego przewodniczący.

W spotkaniu wzięli udział również m.in. kandydatka ugrupowania na burmistrza miasta - Agnieszka Kalupa oraz posłanka Agnieszka Ścigaj.

Spotkanie KWW Kukiz'15 odbyło się w środę 10 października br.

Zobacz również:
KWW Kukiz'15: kandydaci do rady miasta (lista)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies