Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia uległ Narwi (zdjęcia, wideo)

MKS Małkinia uległa w meczu kontrolnym drużynie Narwi Ostrołęka. Zespół prowadzony przez grającego trenera Karola Dmochowskiego musiał uznać wyższość rywala ulegając 0:3.

2019/03/mks-malkinia-narew-jpg_5c862134c1c30

Na sztucznym boisku przy ulicy Witosa w Ostrołęce bramki strzelali tylko gospodarze.

O wyniku zadecydowała pierwsza połowa spotkania, w której gra toczyła się głównie na połowie MKS Małkinia. Pierwszy gol padł po kombinacyjnej akcji Narwi. Piłkę do bramki skierował Paweł Kuzia.

Na 2:0 podwyższył Kamil Gontarz. Narew miała jeszcze swoje okazje, a podopieczni trenera Karola Dmochowskiego odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę.

Po przerwie MKS Małkinia próbował odrobić straty jednak miał problemy ze skutecznością. W deszczu i przy silnym wietrze lepiej poradziła sobie Narew, która ustaliła wynik na 3:0 za sprawą Tomasza Niedźwieckiego.

Narew Ostrołęka - MKS Małkinia 3:0 (2:0)
Bramki: Kuzia 10. Gontarz 18. Niedźwiecki 72.

Narew: Woźniak - Popieniek, Pełtak, Skarzyński, Jóźwiak - Dworecki, Markowski, Sowa, Kuzia, Gontarz - Dąbrowski oraz Majewski, Karwowski, Piersa, Sobotka, Cendrowski, Przyborowski, Niedźwiecki, Mierzejewski, Żendzian

MKS: K. Sadowski - Giziński, Pawłowski, Krawczyk, Siwek - Suszczyński, Najgrodzki, Dmochowski, P. Maliszewski - C. Maliszewski, M. Sadowski oraz Góral, Barszcz, Sokołowski, Ratyński, Wachowski, Michalak

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies