Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia uległ Narwi (zdjęcia, wideo)

MKS Małkinia uległa w meczu kontrolnym drużynie Narwi Ostrołęka. Zespół prowadzony przez grającego trenera Karola Dmochowskiego musiał uznać wyższość rywala ulegając 0:3.

2019/03/mks-malkinia-narew-jpg_5c862134c1c30

Na sztucznym boisku przy ulicy Witosa w Ostrołęce bramki strzelali tylko gospodarze.

O wyniku zadecydowała pierwsza połowa spotkania, w której gra toczyła się głównie na połowie MKS Małkinia. Pierwszy gol padł po kombinacyjnej akcji Narwi. Piłkę do bramki skierował Paweł Kuzia.

Na 2:0 podwyższył Kamil Gontarz. Narew miała jeszcze swoje okazje, a podopieczni trenera Karola Dmochowskiego odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę.

Po przerwie MKS Małkinia próbował odrobić straty jednak miał problemy ze skutecznością. W deszczu i przy silnym wietrze lepiej poradziła sobie Narew, która ustaliła wynik na 3:0 za sprawą Tomasza Niedźwieckiego.

Narew Ostrołęka - MKS Małkinia 3:0 (2:0)
Bramki: Kuzia 10. Gontarz 18. Niedźwiecki 72.

Narew: Woźniak - Popieniek, Pełtak, Skarzyński, Jóźwiak - Dworecki, Markowski, Sowa, Kuzia, Gontarz - Dąbrowski oraz Majewski, Karwowski, Piersa, Sobotka, Cendrowski, Przyborowski, Niedźwiecki, Mierzejewski, Żendzian

MKS: K. Sadowski - Giziński, Pawłowski, Krawczyk, Siwek - Suszczyński, Najgrodzki, Dmochowski, P. Maliszewski - C. Maliszewski, M. Sadowski oraz Góral, Barszcz, Sokołowski, Ratyński, Wachowski, Michalak