Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Przebudowa drogi gminnej w Zarębach-Choromanach

W połowie października mieszkańcy miejscowości Zaręby-Choromany (gm. Andrzejewo) będą mogli cieszyć się z nowej nawierzchni drogi gminnej.

2019/08/przebudowa-andrzejewo-jpg_5d51126f233abFot. Urząd Gminy w Andrzejewie

W piątek 9 sierpnia Beata Ponichtera, wójt gminy Andrzejewo, podpisała umowę z firmą reprezentowaną przez Adama Witkowskiego na wykonanie inwestycji.

- Przebudowa będzie obejmowała wykonanie odwodnienia poprzez montaż przepustów, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, wykonanie poboczy utwardzonych kruszywem naturalnym i wykonanie oznakowania - informuje Urząd Gminy w Andrzejewie.

Całkowity koszt przebudowy drogi gminnej w Zarębach-Choromanach wynosi 243.987,97 zł. Gmina Andrzejewo otrzymała dofinansowanie na wykonanie tego zadania w kwocie 120 tys. zł. Prace mają zostać wykonane do 15 października br.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies