Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


Seniorzy z Broku dbają o zdrowie (zdjęcia)

W brokowskim Klubie Seniora odbywają się cykliczne prozdrowotne zajęcia. Dwa razy w tygodniu seniorzy korzystają z usług rehabilitanta i raz biorą udział w zajęciach z gimnastyki.

2019/08/senior-brok-zdrowie-jpg_5d527d391aa1a

Przy sprzyjającej pogodzie odbywają się również zajęcia z nordic walking. Uczestnicy klubu wspólnie z instruktorką wybierają się na spacery wzdłuż miejskiej plaży.

- W trakcie spotkań z rehabilitantem każdy klubowicz ma możliwość skorzystania z masażu, który dopasowany jest do jego potrzeb oraz indywidualnych konsultacji i bieżącego omówienia stanu swojego zdrowia. Ciekawą atrakcją dla seniorów są ćwiczenia z wykorzystaniem elementów jogi. Dużym zainteresowaniem cieszą się spotkania z dietetykiem. W klubie odbywają się także spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, m.in. ze stomatologiem, które mają na celu profilaktykę jamy ustnej, zarówno u osób starszych jak i u dzieci, tak, aby seniorzy mogli świadomie wychowywać swoje wnuki - informuje brokowski urząd gminy.

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Gminy w Broku.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies