Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


Spektakl teatralny "O raju!" w Broku

Na deskach sali widowiskowej w Broku po raz drugi odbył się pokaz spektaklu teatralnego pt. "O raju! - czyli o tym, co było, kiedy nic nie było". Przedstawienie inspirowane scenariuszem Maliny Prześlugi, przedstawiła grupa teatralna dzieci i młodzieży, działającej przy Bibliotece Publicznej w Broku.

2020/01/spektakl-o-raju-brok-jpg_5e33f7ba0e25e Fot. Urząd Gminy w Broku

Grupa teatralna dzieci i młodzieży, działającej przy Bibliotece Publicznej w Broku po raz drugi wystąpiła w spektaklu teatralnym pt. "O raju! - czyli o tym, co było, kiedy nic nie było". Przedstawienie inspirowane jest scenariuszem Maliny Prześlugi, a reżyserem spektaklu była Dominika Potomska.

Jest to humorystyczny spektakl opowiadający o powstaniu świata, w którym na początku było tylko nic. Sztuka nie tylko umiliła czas licznie przybyłym młodym widzom, ale również przeniosła ich do magicznego świata teatru pobudzając ich wyobraźnię.

Niekonwencjonalny spektakl z użyciem świateł UV i specjalnej charakteryzacji, wprawił młodą publiczność w zachwyt, za co młodzi aktorzy nagrodzeni zostali gromkimi brawami.

Drugi pokaz spektaklu teatralnego "O raju! - czyli o tym, co było, kiedy nic nie było" odbył się, w czwartek 23 stycznia br., w sali widowiskowej w Broku.