Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości

Poszukiwane osoby do pracy na stanowiska: kierownik budowy, kierownik ds. inwestycji budowlanych

Trwa nabór osób do pracy na dwa atrakcyjne stanowiska: kierownik budowy, kierownik ds. inwestycji budowlanych. Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@bursztynowa.pl. Szczegółowe informacje na temat pracy znajdziecie w artykule.

2020/02/praca-btn-jpg_5e469dc7094e0

Kierownik robót budowlanych/kierownik budowy
Poszukiwana jest osoba, której głównym zadaniem będzie organizacja i koordynacja robót budowlanych i instalacyjnych podczas budów i remontów prowadzonych przez firmę. Prace te dotyczą w szczególności galerii handlowych i lokali wewnątrz nich.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
- koordynację pracy wykonawców,
- nadzorowanie pracy pracowników, sprzętu i podwykonawców,
- odpowiedzialność za porządek na placu budowy,
- realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy,
- kontrola wykonania zgodnie z projektami i założeniami inwestora,
- wykonywanie obmiarów robót,
- dbanie o przestrzeganie zasad BHP,
- przygotowanie zamówień,
- raportowanie realizacji robót.

Oczekiwania wobec kandydatów:
- doświadczenie w pracach na budowie na stanowisku kierownik budowy lub robót,
- znajomość przepisów BHP,
- biegła obsługa komputera,
- dobra znajomość programów AutoCad, Word i Excel,
- prawo jazdy kat. B,
- sumienność, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie,
- zdolność planowania i organizowania pracy,
- ambicja i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- komunikatywności i otwartości w relacjach z innymi.

Dodatkowe atuty:
- uprawnienia bez ograniczeń w branży konstrukcyjno-budowlanej.

Firma oferuje:
- umowę o pracę,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
- służbowy telefon,
- służbowy komputer,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Kierownik ds. inwestycji budowlanych
Poszukiwana jest osoba, której głównym zadaniem będzie organizacja i koordynacja procesów inwestycyjnych w zakresie budów i remontów prowadzonych przez firmę. Prace te dotyczą w szczególności galerii handlowych i lokali wewnątrz nich.

Zakres zadań:
- bieżąca realizacja i nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, remontami i przebudowami w zakresie formalnym, technicznym i finansowym na każdym etapie procesu,
- weryfikowanie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie przedmiarów i szacunkowych wycen planowanych robót, rysunków zmian aranżacyjnych oraz opracowywanie zapytań ofertowych pod względem merytorycznym,
- współpraca z inspektorem nadzoru, projektantem, wykonawcą oraz urzędami i instytucjami w zakresie weryfikacji postępu prac i kontroli nad jakością robót,
- uzyskiwanie dokumentów, pozwoleń i decyzji administracyjnych, wymaganych prawem, niezbędnych do rozpoczęcia prac oraz koniecznych przed przystąpieniem do użytkowania lokalu (dostawy mediów do obiektów),
- opracowywanie planów inwestycyjnych i remontowych w nawiązaniu do strategii rozwoju firm,
- we współpracy z innymi działami firmy - opracowywanie programów zapobiegających ewentualnym awariom, rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, proponowanie rozwiązań.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe inżynierskie,
- doświadczenie w pracy inżyniera budowlanego,
- znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad,
- umiejętność sporządzania prostych rzutów, rysunków w programie AutoCad,
- co najmniej podstawowa znajomości branży sanitarnej, elektrycznej, przeciwpożarowej (umiejętność czytania projektów),
- umiejętność prowadzenia wielu procesów jednocześnie (wielozadaniowość),
- umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi,
- gotowość do wyjazdów służbowych.

- uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym bez ograniczeń,
- uprawnienia w branżach elektrycznych, sanitarnych.

Administratorem odpowiedzialnym za przetwarzanie danych osobowych jest BTN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Inwalidów Wojennych 23/3, 07-410 Ostrołęka. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Firma prosi o podpisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BTN Sp. z o. o. Sp. K. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@bursztynowa.pl.

Uprzejmie informujemy, że firma skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Artykuł sponsorowany