Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Dzień Kobiet w bibliotece w Andrzejewie

W andrzejewskiej bibliotece z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie z Teresą Lipowską oraz Moniką Mularską-Kucharek. Goście książnicy w Andrzejewo opowiadały o swoim życiu prywatnym i zawodowym.

2020/03/dzien-kobiet-andrzejewo-jpg_5e70d6195d3f3 Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

Teresa Lipowska to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek, a także autorka wyjątkowej publikacji pt. "Nad rodzinnym albumem". W tej publikacji dzieli się z czytelnikami swoimi wspomnieniami, doświadczeniami oraz życiem rodzinnym. Monika Mularska-Kucharek jest autorką książek popularnonaukowych, a także pisarką artykułów eksperckie do czasopism i gazet. W ostatnim czasie ukazała się jej kolejna książka pt. "Co dobrego?! Poezjoterapia".

Niespodzianką podczas spotkania była recytacja wiersza lokalnego poety Ryszarda Skłodowskiego, który był dedykowany dla Teresy Lipowskiej. W spotkaniu uczestniczyły również władze samorządowe z wójt gminy Beata Ponichterą na czele, członkowie Klubu Seniora z Andrzejewa i Kół Gospodyń Wiejskich. Po spotkaniu była możliwość zakupu literatury napisanej przez gości oraz zdobycie autografów i pamiątkowych fotografii.

Spotkanie odbyło się w niedzielę 8 marca w Bibliotece Publicznej Gminy Andrzejewo.