Opublikowano

Św. Mikołaj odwiedził ponad setkę dzieci (wideo)

Zwykle to dzieci z rodzicami i opiekunami odwiedzali św. Mikołaja w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. W tym roku było jednak inaczej. Święty

Zwykle to dzieci z rodzicami i opiekunami odwiedzali św. Mikołaja w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. W tym roku było jednak inaczej. Święty Mikołaj z podarunkami odwiedził dzieci, które wzięły udział w konkursie mikołajkowym na najładniejsze kartki świąteczne. Obejrzyj relację wideo.

Białobrody zagościł w domach najmłodszych nie tylko w Ostrołęce. Odwiedził także dzieci mieszkające w okolicznych miejscowościach oraz w Makowie Mazowieckim, Ostrowi Mazowieckiej i kilku miejscowościach na terenie woj. podlaskiego.

Zobacz wideo -> https://www.youtube.com/watch?v=sbY-NdbbpQ4

Jak mówił św. Mikołaj, elfy i renifery były zachwycone wykonanymi przez dzieci kartkami.

Galeria Bursztynowa jest czynna. Dowiedz się, które sklepy w Galerii Bursztynowej są otwarte!

Zapraszamy,

Galeria Bursztynowa

Ostrołęka, ul. Fieldorfa "Nila" 28

Profil na Facebooku

bursztynowa.pl

 

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz