Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Ostatnia szansa na szybkie zdobycie zawodu

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce trwają zapisy dorosłych, którzy chcieliby rozpocząć bezpłatną naukę już w lutym i zdobyć kwalifikacje w zawodach:

  • opiekun medyczny,
  • technik BHP,
  • opiekunka dziecięca,
    i innych.

2021/01/ckziu-03-jpg_5ffd8c229f20d

Ostrołęcki "Medyk" zaprasza szczególnie na kierunek opiekun medyczny, gdyż, zgodnie z projektem rozporządzenia resortu edukacji, od września 2021 roku zostaną wprowadzone zmiany w systemie nauczania opiekunów. Różnica będzie dotyczyć m.in. wydłużenia cyklu oraz rezygnacji z nauki w formie zaocznej. 

A zatem to ostatnia szansa, aby już po roku nauki w trybie zaocznym (weekendowe zjazdy- sobota i niedziela) zdobyć zawód. 

Opiekun medyczny to jeden z bardziej perspektywicznych zawodów na rynku pracy, który otwiera nowe możliwości. To jedyny zawód, który w znacznej mierze pomaga rozwiązać problemy osób chorych i niesamodzielnych, a przy stale starzejącym się społeczeństwie jest to zawód potrzebny i poszukiwany przez pracodawców.

Oferta CKZiU jest dla osób, którzy stawiają na jakość kształcenia dzięki kadrze z wysokimi kwalifikacjami i naukę w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Szkoła zapewnia praktykę zawodową oraz proponuje płatne staże, dzięki którym już w trakcie nauki zdobywa się doświadczenie zawodowe. Ponadto słuchacze biorą udział w bezpłatnych innowacjach pedagogicznych, które podnoszą ich kompetencje zawodowe i pozwalają stać się konkurencyjnymi na dynamicznym rynku pracy.

CKZiU to również gwarancja wysokiej zdawalności egzaminów zawodowych.

Nauka w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest całkowicie bezpłatna, gdyż jest to szkoła publiczna, prowadzona przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. 

Uczyć w CKZiU mogą się wszyscy chętni bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, matura nie jest wymagana.

 

Wybierz dobrą publiczną szkołę. 

To ostatnie dni rekrutacji.

 

Więcej informacji:

www.ckziu.ostroleka.pl

tel. 29 764 66 37

e-mail sekretariat@ckziu.ostroleka.pl

 

2021/01/ckziu-01-jpg_5ffd8bffa09ec

2021/01/ckziu-02-jpg_5ffd8c131c4ad

2021/01/ckziu-03-jpg_5ffd8c229f20d

 

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.