Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Co oznaczał czwarty lockdown dla Galerii Bursztynowej?

Każdy lockdown ma dwie strony. Mimo niepewności i zachwiania równowagi po każdym zamknięciu, Vistula, Wólczanka i Taranko tworzą kolekcję w niespotykanie niskich cenach dla wszystkich klientów. Żeby nie było nudno, salony aby skrócić maksymalnie czas obsługi i zagwarantować 100 proc. satysfakcji z zakupów, już od otwarcia zorganizowały akcję promocyjną z upominkami.

2020/12/vistula-jpg_5fc78de68aa73

Aby otrzymać oryginalny prezent wystarczy, że zdradzisz Nam jaka uroczystość skłoniła Cię do odwiedzenia Naszego salonu!

Vistula, Wólczanka i Taranko w Swojej ofercie kieruje się potrzebami klientów Kolekcja wiosna - lato to przede wszystkim mega okazje cenowe! Wyprzedaż, promocje, dodatkowe rabaty! Czyli wszystko co najlepsze po długim oczekiwaniu!

Salony swoją letnią ofertę poszerzyły o kolekcję młodzieżowa w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i wzorów. Należy pamiętać, że stylizacje uszyte wyłącznie z materiałów sztucznych niskiej jakości mogą bardzo źle wpływać na zdrowie. Szczególnie w sytuacjach stresowych, podczas wysiłku oraz zmiennych temperatur, najwyższej jakości tkaniny są niezbędne, aby czuć 100 proc. komfort.

Vistula, Wólczanka oraz Taranko to gwarancja bogatej oferty najwyższej jakości i stylizacje na każdą okazję!

Sprawdź nas!

 

Zapraszamy,

Salony Taranko, Vistula i Wólczanka w Galerii Bursztynowej

Ostrołęka, ul. Fieldorfa "Nila" 28

 

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.