Na terenie lasu w sobotę 24 lipca porzucono sukę z pięcioma szczeniętami w kartonowym pudełku. Komenda Powiatowa Policji zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela zwierząt.
W sobotę 24 lipca suka wraz z pięcioma szczeniętami w kartonowym pudełku została porzucona w lesie. Zwierzęta trafiły pod opiekę weterynarza a następnie Straży Miejskiej w Ostrowi Mazowieckiej.
- Policjantka z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy prowadzi postępowanie wyjaśniające dot. porzucenia 24 lipca w lesie przy ul. Iglastej pięciu szczeniąt w kartonowym pudełku wraz z suką. Zwierzaki trafiły pod opiekę weterynarza a następnie Straży Miejskiej w Ostrowi Mazowieckiej. - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska.
Wszystkie osoby mające wiedzę na temat sprawcy znęcania się nad zwierzętami poprzez ich porzucenie mogą skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej.
Za znęcanie się nad zwierzętami grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

💬 Komentarze (1)