Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Ostatnia szansa, by rozpocząć naukę zawodu dla dorosłych od września br.

Jeszcze tylko do 30 sierpnia można zapisywać się do Medyczno - Społecznej Szkoły Policealnej (ostrołęckiego Medyka) mieszczącej się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce przy ul. Parkowej 6.

2021/08/ostatnia-szansa-by-rozpoczac-nauke-zawodu-dla-doroslych-od-wrzesnia-br-02-jpg_611cfeef875b3


Osoby zainteresowane zdobyciem zawodu lub przekwalifikowaniem mogą rozpocząć naukę na jednym z atrakcyjnych kierunków, na który jeszcze trwają zapisy, tj.:

  • asystentka stomatologiczna - nauka w systemie wieczorowym
  • technik masażysta - nauka w systemie wieczorowym
  • technik usług kosmetycznych - nauka w systemie zaocznym
  • technik sterylizacji medycznej - nauka w systemie zaocznym
  • terapeuta zajęciowy - nauka w systemie wieczorowym
  • opiekun medyczny - nauka w systemie wieczorowym
  • technik Bhp - nauka w systemie zaocznym.


Dlaczego warto skorzystać z oferty Centrum ?


Branża medyczna przeżywa obecnie swój rozkwit. Rynek usług medycznych potrzebuje ludzi. Pracownicy wykonujący zawody medyczne znajdują zatrudnienie, bo na ich usługi jest duże zapotrzebowanie.


W szkołach policealnych już w ciągu roku lub dwóch lat (w zależności od wybranego kierunku) można zdobyć wiedzę, umiejętności i oficjalne uprawnienia do podjęcia pracy w niektórych zawodach. Dzięki temu nie tylko szybko można wejść na rynek pracy, ale też istnieje duże prawdopodobieństwo, że po zakończeniu edukacji zdobyty zawód wciąż będzie poszukiwany.


Uczniem Medyczno - Społecznej Szkoły Policealnej może zostać absolutnie każdy, bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, matura nie jest wymagana. Należy podkreślić, że osoby 50+ mają równe szanse w zdobyciu zawodu.


Warto wyraźnie podkreślić, że nauka jest całkowicie bezpłatna - Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest szkołą publiczną, prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.


Centrum proponuje też płatne staże oraz dodatkowe kursy i warsztaty.


Wszystkie zajęcia prowadzą życzliwi profesjonaliści i praktycy w zawodzie z przygotowaniem pedagogicznym. Doskonale i nowocześnie wyposażone pracownie umożliwiają praktyczną naukę zawodu w rzeczywistych warunkach pracy. Szkoła udostępnia uczniom bogate zbiory literatury fachowej i materiałów audiowizualnych, bezpłatny dostęp do Internetu. CKZiU organizuje uczniom praktykę zawodową.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie CKZiU w Ostrołęce: www.ckziu.ostroleka.pl lub uzyskać pod numerem telefonu: 29 764 66 37.


Ostatnie dni zapisów


Zapraszamy!

2021/08/ostatnia-szansa-by-rozpoczac-nauke-zawodu-dla-doroslych-od-wrzesnia-br-jpg_611cff30ecbe8

2021/08/ostatnia-szansa-by-rozpoczac-nauke-zawodu-dla-doroslych-od-wrzesnia-br-03-jpg_611cfee246cb3

2021/08/ostatnia-szansa-by-rozpoczac-nauke-zawodu-dla-doroslych-od-wrzesnia-br-04-jpg_611cfed0c35ba

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.