Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Środa pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami. Spadnie śnieg, deszcz ze śniegiem i deszcz

Środa zapowiada się pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem i deszczu do 5-10 l/mkw. przemieszczającymi się z zachodu na wschód kraju. We wschodnich regionach mogą pojawić się niewielkie przejaśnienia. Termometry pokażą maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-80 km/h, z południa.

źródło: x-news

W czwartek w pasie północnym będzie pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Na południowym zachodzie i w centrum kraju czeka nas duże zachmurzenie, choć niewykluczone są rozpogodzenia. Temperatura sięgnie maksymalnie od 1 st. C na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w centrum, do 9 st. C na Podkarpaciu. Powieje kierunków zachodnich, umiarkowanie i dość silnie. W zachodnich regionach okresami wiatr okaże się bardzo silny - w porywach 50-80 km/h

W piątek na północy kraju spadnie przelotny śnieg. Temperatura od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. na Podkarpaciu . Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. 


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.