Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Pogoda na Trzech Króli i kolejne dni. Powrót mrozu i opadów śniegu

Pogoda w najbliższych dniach przyniesie nam powrót zimy. Prognozowane są opady śniegu, najczęściej o przelotnym charakterze, ale także ujemne wartości na termometrach. Będą miejsca, w których temperatura nie wyniesie więcej niż -3 stopnie Celsjusza.

źródło: x-news

Pogoda w Święto Trzech Króli przyniesie nam duże zachmurzenie z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. W czwartek możliwe są przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Pomorzu Gdańskim do 4 st. C na Podkarpaciu. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, ale okresami może być silniejszy.

Piątek na zachodzie zapowiada się pochmurno i śnieżnie. W pozostałej części kraju dzień będzie pogodny. Temperatura maksymalna sięgnie od -2 st. C na Podlasiu do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

W sobotę na niebie wystąpi zmienne zachmurzenie. W strefie frontu, rozciągającego się od Gdańska, przez centrum, po Śląsk i Małopolskę należy spodziewać się przelotnych opadów śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -3 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. 


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.