Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Po okresie lekkiej zimy na chwilę zrobi się cieplej. Potem powieje silniejszy wiatr

Pogoda w najbliższych dniach będzie pod znakiem opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Od czwartku zrobi się cieplej - na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 stopni Celsjusza. W piątek utrudnieniem staną się silniejsze porywy wiatru.

źródło: x-news

W środę prognozowane jest duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Na Pomorzu wystąpią opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie od -5 st. C na wschodzie do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Czwartek upłynie pod znakiem zachmurzenia zmiennego, z przewagą dużego. Na Podkarpaciu popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 2 st. C na Podkarpaciu do 6 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy, a powieje z zachodu.

Piątek zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Na Podlasiu należy spodziewać się przelotnego deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 st. C na Podkarpaciu do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach będzie rozpędzał się do 50-70 kilometrów na godzinę.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.