W Bibliotece Publicznej Gminy Brok odbędzie się spotkanie z osobami zainteresowanymi dotyczące rozwoju działalności oraz współpracy na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.
Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie ostrołęckim prowadzony przez Fundację Fundusz Współpracy razem z Lokalną Grupą Działania "Zielone Sioło" zapraszają przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich, mieszkańców, sołtysów, a także grupy nieformalne, stowarzyszenia i fundacje z terenu powiatu ostrowskiego na spotkanie animacyjne, które odbędzie się we wtorek 22 marca o godz. 14.00 w Publicznej Bibliotece w Broku, przy ul. Pułtuskiej 22.
Spotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych wsparciem w rozwoju swojej działalności, a także współpracą na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.
Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:
1. Źródła finansowania lokalnych działań społecznych.
2. Konkurs Mazowsze Lokalnie 2022 na inicjatywy oddolne i rozwój organizacji.
3. Konkurs Zarządu Województwa Mazowieckiego na zadanie pn. "Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie".
4. Oferta bezpłatnego wsparcia mOWES we wspieraniu współpracy na rzecz lokalnej społeczności oraz zakładaniu i rozwijaniu organizacji.

💬 Komentarze (0)