Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Festyn edukacyjny "Bezpieczne wakacje" dla wszystkich szkół z powiatu ostrowskiego

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym odbędzie się festyn edukacyjny pt. "Bezpieczne wakacje" dla uczniów ze szkół z terenu powiatu ostrowskiego.

2022/06/festyn-edukacyjny-bezpieczne-wakacje-fot-starostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-png_62b1af03956d5 Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej / Facebook

W czwartek 23 czerwca w godz. 10.00-13.00 przy Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się festyn edukacyjny pt. "Bezpieczne wakacje" dla dzieci i młodzieży z terenu Delegatury w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie. Na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, WORD, Sanepidu i poradni psychologiczno - pedagogicznej by przypomnieć nam jak w bezpieczny sposób spędzić wakacje oraz na co zwracać szczególnie uwagę podczas tego okresu. Ratownicy medyczni wyjaśnią również jak zachować się w sytuacjach, kiedy ktoś będzie potrzebował naszej pomocy.

Warto sprawić, aby te wakacje spędzić bez zbędnych przykrości i smutnych niespodzianek, dlatego razem postarajmy się, żeby były bezpieczne.

Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.