Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Grant na wyposażenie Biblioteki Publicznej w Andrzejewie

Odbyło się podpisanie umowy o powierzenie grantu na wyposażenie Biblioteki Publicznej w Andrzejewie. Biblioteka dostała wsparcie finansowe w zawiązku, z czym zostaną zakupione nowe sprzęty.

2022/07/podpisanie-umowy-o-grant-fot-urzad-gminy-andrzejewo-jpg_62ce7526bf92c Fot. Urząd Gminy Andrzejewo / Facebook

W czwartek 7 lipca w Jasienicy została podpisana umowa o powierzenie grantu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 Działanie 19 "Wsparcie rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Poddziałanie 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność". Umowa została zawarta pomiędzy Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania "Zielone Sioło" a Biblioteką Publiczną Gminy Andrzejewo.

Wysokość wsparcia wynosi 8 tys. złotych i za otrzymane środki zostaną zakupione nowe sprzęty tj.:

  • aparat fotograficzny,

  • niszczarka,

  • jednostka centralna komputerowa.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.