Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Spotkanie informacyjne Lokalnej Grupy Działania "Zielone Sioło" w Szulborzu Wielkim

W Urzędzie Gminy w Szulborzu Wielkim odbędzie się spotkanie informacyjne Lokalnej Grupy Działania "Zielone Sioło".

2018/10/urzad-gminy-szulborze-wielkie-jpg_5bcd94b01a1ec

W czwartek 21 lipca o godz. 10.00 planowane jest spotkanie informacyjne Lokalnej Grupy Działania "Zielone Sioło". Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy Szulborze Wielkie i będzie miało na celu poinformować o zasadach i możliwościach ubiegania się o dofinansowanie w ramach działania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", który jest objęty Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2022.

Program realizowany jest przez LGD "Zielone Sioło" dla mieszkańców obszaru objętego strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, do którego należy również gmina Szulborze Wielkie. Równocześnie od czwartku 14 lipca rozpoczął się nabór wniosków dla operacji składanych w ramach przedsięwzięcia P.1 "Wsparcie na podejmowanie działalności gospodarczej" i potrwa on do czwartku 28 lipca do godz. 15.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.