Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Uruchomienie syreny alarmowej w Szulborzu Wielkim

W związku z obchodami rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zostanie uruchomiona syrena alarmowa w Szulborzu Wielkim.

2021/07/syrena-alarm-fot-freepik-jpg_60f6d387330aa Zdjęcie ilustracyjne

Zbliża się 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Z okazji tego święta Urząd Gminy Szulborze Wielkie informuje, że o godz. 17.00 w poniedziałek 1 sierpnia zostanie uruchomiona syrena alarmowa na terenie gminy. W ten sposób tradycyjnie uczczą pamięć patriotycznego zrywu mieszkańców Warszawy w walce z hitlerowskim najeźdźcą.

Wyemitowany sygnał dźwiękowy będzie trwał łącznie minutę i będzie jednocześnie treningiem systemu powiadamiania i alarmowania.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.