Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


W Broku odbędzie się Noc Bibliotek pt. "To się musi powieść"

Biblioteka Publiczna w Broku zaprasza dzieci i młodzież na 8 edycję ogólnopolskiej akcji jaką jest Noc Bibliotek.

2022/09/plakat-noc-bibliotek-fot-biblioteka-publiczna-w-broku-jpg_6322e4e9286d2 fot. Biblioteka Publiczna w Broku

W piątek 30 września w Bibliotece Publicznej w Broku odbędzie się Noc Bibliotek. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do godz. 21.00. Hasłem tegorocznej edycji jest "To się musi powieść". 

- Podczas 8. edycji tej ogólnopolskiej akcji, której przyświecać będzie hasło "To się musi powieść" udamy się w podróż do przeszłości, by poznać historię pisma, książki i bibliotek . Jak przebiegnie nasza wędrówka? Czy wszystko się uda? - informują organizatorzy.

Na wydarzenie należy zapisać się do 26 września w siedzibie biblioteki lub pod numerem tel. (29) 745-75-01. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.