Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską w Broku

Biblioteka Publiczna w Broku zaprasza na spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską, cenioną autorką książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowej w Broku.

2022/09/spotkanie-autorskie-z-renata-piatkowska-plakat-fot-biblioteka-publiczna-w-broku-jpg_63282f8681e96 fot. Biblioteka Publiczna w Broku

W piątek 23 września o godz. 12.00 w sali widowiskowej w Broku odbędzie się spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską, znakomitą autorką książek dla dzieci i młodzieży. Renata Piątkowska wielokrotnie została nagradzana m.in. Nagrodą Literacką im. Astrid Lindgren, Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, nagrodą w konkursie Przecinek i Kropka. 

Pisarka została odznaczona Medalami za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka Infantis Dignitatis Defensori i Ludziom Czyniącym Dobro. Kawaler Orderu Uśmiechu, za całokształt twórczości dostała Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.



Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.