Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


Remont sali gimnastycznej przy ZPPO w Broku w fazie realizacji. Co zostanie wykonane w ramach prac?

Burmistrz miasta i gminy Brok podpisał umowę z wykonawcą, który wyremontuje salę gimnastyczną przy ZPPO w Broku. Po podpisaniu umowy zadanie wchodzi w fazę realizacji.

2022/09/podpisanie-umowy-na-remont-sali-gimnastycznej-w-broku-fot-urzad-miasta-i-gminy-brok-jpg_6336953c1482c Fot. Urząd Miasta i Gminy Brok

W piątek 23 września Marek Młyński, burmistrz miasta i gminy Brok podpisał umowę z wykonawcą, który zrealizuje zdanie pn. "Remont sali sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Broku". Prace remontowe przeprowadzi Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Łukasz Ostrowski z Węgrowa. Na realizację inwestycji gmina Brok otrzymała dofinansowanie z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej "Mazowsze dla sportu 2022" w wysokości 187 tys. 500 złotych, co stanowi 75 proc. kosztów kwalifikowanych.

W ramach zadania zostanie wykonane m.in. remont posadzki wraz z wymianą podłogi w łazienkach, szatniach i na korytarzu, remont pomieszczeń prysznicowych, malowanie ścian wewnętrznych oraz wymiana kasetonów na sufitach.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.