Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Zakup preferencyjny węgla do 2 tysięcy za tonę w gminie Małkinia Górna

Urząd Gminy Małkinia Górna informuje, że przystąpił do zakupu węgla w celu prowadzenia sprzedaży w ramach zakupu preferencyjnego dla gospodarstw domowych znajdujących się na terenie gminy.

2022/11/wegiel-jpg_6374d93bdd58b Zdjęcie ilustracyjne

Urząd Gminy Małkinia Górna przystąpił do zakupu preferencyjnego węgla dla gospodarstw domowych. Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Małkinia Górna przy ul. Przedszkolnej 1 w biurze Obsługi Klienta pokój nr 4 lub drogą elektroniczną poprzez platformę ePUAP. Podczas składania wniosków drogą elektroniczną wniosek opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym. Zakup podzielony będzie na dwie transze: do 1.5 tony do 31 grudnia 2022 roku oraz do 1.5 tony od 1 stycznia 2023 roku, z czego wnioski na drugą transzę należy składać po dniu 1 stycznia 2023 roku.

Wniosek dostępny jest w siedzibie urzędu oraz na stronie internetowej urzędu gminy: https://www.malkiniagorna.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=87&artykul=3854&akcja=artykul. Dystrybucją węgla na zasadach określonych w ustawie na terenie Gminy Małkinia Górna zajmuje się Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Małkini Górnej z siedzibą przy ul. Nurskiej 144 w Małkini Górnej.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.