Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w IAS w Warszawie

Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie. Jest to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

2022/11/rekrutacja-do-sluzby-celno-skarbowej-w-ias-w-warszawie-fot-krajowa-administracja-skarbowa-jpg_637b77335d040 Fot. Krajowa Administracja Skarbowa

Mazowiecka Służba Celno-Skarbowa czeka na kandydatów! Aktualnie trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie, gdzie czeka na Was 20 etapów. Osoby zainteresowane mogą składać dokumenty do 30 listopada 2022 roku. Służba Celno-Skarbowa w mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) oferuje stabilne zatrudnienie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Co oferuje Mazowiecka Służba Celno-Skarbowa?

Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowym (MUCS) pełnią służbę na lotniskach Chopina i w Modlinie, biorą także udział m.in. w zwalczaniu zorganizowanych grup przestępczych specjalizujących się w wyłudzaniu VAT, nielegalnym hazardzie, przemycie towarów akcyzowych, praniu brudnych pieniędzy. Osoby, które rozpoczną Służbę Celno-Skarbową mają do dyspozycji szereg szkoleń, które umożliwią zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Jak aplikować?

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, w zakładce Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia).

Oferty mogą być składane w formie pisemnej w siedzibie Izby, za pośrednictwem placówki pocztowej lub firmy kurierskiej, bądź drogą elektroniczną pod warunkiem opatrzenia ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, zgodnie z ustawą z dnia 5 września 2016 roku o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej lub podpisanych Profilem zaufanym ePUAP.

Film promocyjny IAS w Warszawie: https://www.facebook.com/watch/?v=704364414209648

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.