Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Szkoła w Małkini Górnej podpisała porozumienie z PKP Intercity!

W Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej podczas Święta Kolejarzy podpisano umowę z PKP Intercity! Dzięki umowie uczniowie będą mogli przystąpić do programu stypendialnego i odbywać praktyki zawodowe.

2022/11/podpisanie-wspolpracy-pkp-intercity-i-malkinskiej-szkoly-fot-zespol-szkol-im-stanislawa-staszica-w-malkini-gornej-jpg_6380b4d0ce7cc Fot. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej

W środę 23 listopada w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej obchodzony był Dzień Kolejarza. Na wydarzeniu została podpisana umowa o współpracy w zakresie kształcenia zawodowego uczniów technikum transportu kolejowego między spółką PKP Intercity a małkińską szkołą. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: zastępca Dyrektora Zakładu Centralnego „PKP Intercity” S.A. w Warszawie do spraw handlowych Grzegorz Sasin, kierownik produktu Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi PKP Intercity S.A w Warszawie z Centrali Spółki Ewa Moc, Starosta Ostrowski Zbigniew Chrupek oraz Członek Zarządu Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej Stefan Rostkowski.

Dzięki podpisanej umowie uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej będą mogli przystąpić do programu stypendialnego i odbywać praktyki zawodowe w zakładach spółki. Dodatkowo zostaną zorganizowane warsztaty poprowadzone przez specjalistów PKP Intercity i wizyty studyjne w obiektach i biurach firmy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.