Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Awaria sieci wodociągowej na terenie gminy Małkinia Górna!

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Małkini Górnej poinformował o możliwości wystąpienia przerw w dostawie wody dla kilku miejscowości z terenu gminy Małkinia Górna. Problem wystąpi z powodu awarii sieci wodociągowej.

2021/04/woda-fot-freepik-jpg_6066f57fb088b Zdjęcie ilustracyjne

Jak poinformował Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Małkini Górnej na terenie gminy mogą wystąpić przerwy w dostawie wody. Problem wynika z konieczności usunięcia awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Rostki Wielkie. Przerwa nastąpi w środę 25 stycznia w godz. 8.30 - 15.00 i będzie dotyczyć miejscowości, tj. Rostki Piotrowice, Podgórze Gazdy oraz część Rostek Wielkich.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.