Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Premiera najnowszej kolekcji Vistula i Wólczanka w Galerii Bursztynowej

Przyjdź na premierę najnowszej kolekcji Vistula i Wólczanka w Galerii Bursztynowej a do zakupów otrzymasz bon o wartości 50 zł.

2023/03/miniaturka-jpg_6413192fcdcdb

Premiera Nowej Kolekcji letniej do idealny moment na zakupy. Galeria Bursztynowa we współpracy z salonami Vistula i Wólczanka pragnie pochwalić się trendami tego roku. W dniach 16 - 23 marca wybierając zestaw garniturowy, marynarkowy czy koszulowy, klienci otrzymają bon o wartości 50 zł!! Tylko naturalne materiały to wyjątkowy komfort użytkowania. Wełna, bawełna oraz jedwab tego właśnie potrzebujesz w Swojej szafie.

Bądź pierwszy, ilość bonów jest ograniczona!

Vistula 

Galeria Bursztynowa

Ostrołęka, ul. F. "Nila" 28

Artykuł sponsorowany

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.