Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


Poprawa jakości życia mieszkańców Broku dzięki modernizacji ulic!

Zgodnie z planami, roboty budowlane rozpoczną się po opracowaniu dokumentacji projektowej oraz uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń. Całość zadania powinna zostać zrealizowana do połowy 2024 roku.

2023/04/20230424-152124-jpg_644a7185684d3 Fot. Urząd Miasta i Gminy Brok

W dniu 24 kwietnia podpisana została umowa z Zakładem Robót Budowlano-Drogowych DROGBUD z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej na realizację zadania związanego z modernizacją ulic w Broku. Inwestycja zostanie przeprowadzona w formule zaprojektuj i wybuduj. Zadanie, na które składa się modernizacja części ul. Strażackiej, części ul. Wójcickiego, ul. Wyzwolenia i ul. Cichej jest niezwykle ważne dla mieszkańców Broku.

Celem projektu jest przede wszystkim poprawa stanu technicznego dróg oraz zwiększenie bezpieczeństwa pieszych. W ramach inwestycji zostanie wykonana nowa twarda nawierzchnia na wymienionych ulicach oraz chodnikach, co z pewnością wpłynie na poprawę jakości życia mieszkańców.

Wartość inwestycji wynosi 1 mln 307 tys. 490 złotych, z czego kwota dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład stanowi 950 tys. złotych. Modernizacja ulic w Broku to jedno z wielu zadań, które realizowane są w ramach Polskiego Ładu.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.