Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Gminy | Brok


Burmistrz zaprasza mieszkańców Broku do świętowania 232. rocznicy Konstytucji 3 Maja

Burmistrz Miasta i Gminy Brok zaprasza mieszkańców do obchodów 232. rocznicy Konstytucji 3 Maja. Marek Młyński zachęca także do udekorowania flagami narodowymi posesji i zakładów pracy.

2023/04/obchody-232-rocznicy-konstytucji-3-maja-fot-urzad-miasta-i-gminy-brok-png_6442813205963 Fot. Urząd Miasta i Gminy Brok

Burmistrz Miasta i Gminy Brok serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w uroczystych obchodach 232. rocznicy Konstytucji 3 Maja. Ta ważna data dla Polski i Polaków zawsze stanowi okazję do zjednoczenia się wokół wspólnych wartości i celebrowania naszej historii. Program uroczystości zaplanowany na ten dzień jest bardzo bogaty i obejmuje wiele różnorodnych wydarzeń. O godzinie 12.00 w kościele pw. Św. Andrzeja Apostoła w Broku odbędzie się msza święta w intencji Ojczyzny oraz mieszkańców. To ważny moment, w którym możemy się pomodlić, a także uczcić pamięć o naszych przodkach.

Po mszy świętej o godzinie 13.00 odbędzie się przemarsz w asyście pocztów sztandarowych na Skwer Niepodległości, gdzie zostaną złożone kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Dzięki temu możemy uczcić pamięć o jednym z największych Polaków i przywódców, który odegrał kluczową rolę dla naszego kraju.

O godzinie 13.30 na sali widowiskowej w Broku odbędzie się uroczystość, podczas której zostanie odśpiewany Hymn Państwowy, a burmistrz Marek Młyński wygłosi okolicznościowe przemówienie. Po tym wystąpieniu uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku zaprezentują patriotyczne przedstawienie, które na pewno wzruszy serca wszystkich obecnych.

Burmistrz miasta i gminy Brok zwraca również uwagę na to, że ważne jest należyte przygotowanie obchodów i udekorowanie flagami narodowymi posesji i zakładów pracy. To ważny element, który pomaga nam przypomnieć o naszych wartościach i dumie z bycia Polakami.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.