Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


Rozpoczyna się X edycja konkursu "Najpiękniejsza posesja w Gminie Brok"

Burmistrz Miasta i Gminy Brok ma przyjemność ogłosić X edycję konkursu "Najpiękniejsza posesja w Gminie Brok". To niepowtarzalna inicjatywa, która od lat inspiruje mieszkańców do tworzenia i pielęgnowania niezwykle pięknych i unikalnych przestrzeni wokół swoich domów.

2023/05/konkurs-na-najpiekniejsza-posesje-w-gminie-brok-fot-urzad-miasta-i-gminy-brok-png_646b49f368759 Fot. Urząd Miasta i Gminy Brok

Głównym celem konkursu "Najpiękniejsza posesja w Gminie Brok" jest podniesienie estetyki oraz aktywizacja mieszkańców z tego terenu do podejmowania działań na rzecz upiększania najbliższego otoczenia. Piękne i zadbane posesje to nie tylko względy estetyczne, ale przede wszystkim symbol dumy i szacunku dla naszego miejsca na Ziemi. Poprawa wizerunku miasta i gminy jest priorytetem, a konkurs to doskonałe narzędzie do realizacji tego celu.

Uwaga, termin zgłoszeń do konkursu upływa 14 czerwca 2023 roku! O nagrodę burmistrza miasta i gminy Brok ubiegać się mogą właściciele posesji położonych na terenie miasta i gminy Brok. Aby wziąć udział w konkursie, należy zadeklarować swój udział, wypełniając zgłoszenie, które należy dostarczyć do sekretariatu Urzędu Gminy Brok. To twoja szansa, aby pokazać swoje zaangażowanie w upiększanie otoczenia i być docenionym za swój wysiłek!

Kartę zgłoszeniową oraz regulamin konkursu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej https://www.brok.pl/aktualnosc-1462-rusza_x_edycja_konkursu_na.html oraz bezpośrednio w urzędzie, mieszczącym się przy Pl. Kościelny 6.

To szansa dla wszystkich mieszkańców Broku na wykazanie się kreatywnością, dbałością o detale i miłością do gminy. Niezależnie od wyników, każdy uczestnik wnosi coś wartościowego do społeczności, poprawiając estetykę i atmosferę miejsca, w którym żyje.

Wasze opinie

Brokowiak   07:19, 24.05.2023

Witam Może pan Burmistrz Gminy Brok zrobi też konkurs na NAJBARDZIEJ ZANIEDBANĄ DZIAŁKĘ w Gminie Brok może to zmobilizuje właścicieli do uprzątnięcia swoich działek. Pozdrawiam

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.