Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Sprawdzamy opinie klientów Salonów Agata o projektowaniu zabudowy kuchennej online - jakie są zalety tego rozwiązania?

Przeniesienie wizji wymarzonej kuchni do rzeczywistości może być kłopotliwe, a zlecenie tego zadania architektowi wnętrz jest dosyć kosztowne. Jednak z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania dostępne na stronie Salonów Agata - co sądzą o nich klienci?

2023/06/22222-jpg_6479ea33373d7

Projektowanie zabudowy kuchennej online

W internecie można znaleźć szereg udogodnień, które są pomocne podczas projektowania wnętrz, a zwłaszcza kuchni. W końcu to pomieszczenie - ze względu na niewielkie wymiary lub niestandardowe położenie, np. na poddaszu - może sprawiać najwięcej problemów podczas aranżacji. Na stronie salonów Agata klienci znajdą liczne poradniki ze zdjęciami, z których mogą czerpać inspiracje. Przydatnym narzędziem jest projektowanie zabudowy kuchennej online w darmowym programie 3D. Dodatkowo można umówić się na bezpłatną konsultację z projektantem i omówić gotowy projekt.

Projektowanie zabudowy kuchennej online ułatwia aranżację niestandardowych pomieszczeń

W planerze online można samodzielnie stworzyć wizualizację kuchni. Wystarczy ją wcześniej zmierzyć, a potem przenieść te wymiary do programu. Na projekcie zaznacza się nie tylko położenie drzwi i okien, ale też wszelkie skosy i wnęki, dzięki czemu to świetnie rozwiązanie dla właścicieli nieustawnych pomieszczeń. Następnie - spośród modeli dostępnych w sklepie - należy wybrać do projektu meble i dowolnie je ustawić. Można zmieniać wymiary, fronty, blaty i uchwyty. 

To przydatne narzędzie pozwala zwizualizować efekt, który chcemy ostatecznie uzyskać. Chociaż obsługa kreatora zabudowy kuchennej online jest prosta, to na stronie zostały zamieszczone filmiki instruktażowe pokazujące jak korzystać z programu - opinie zadowolonych klientów Salonów Agata nie kłamią!

Funkcja automatycznej wyceny pozwala kontrolować planowane wydatki

Planer kuchni online ma jeszcze jedną użyteczną funkcję - automatyczną wycenę. Podczas tworzenia projektu łatwo puścić wodze fantazji i zapomnieć o kwestii finansów. W takiej chwili nietrudno o nagłe zmiany koncepcji i nieprzemyślane zakupy. Z tego powodu klienci uwielbiają korzystać z planera kuchni online, bo mogą na bieżąco monitorować listę zakupów i kosztorys, który działa w czasie rzeczywistym, więc nie trzeba odświeżać strony. Automatyczna wycena pozwoli utrzymać domowy budżet w ryzach.

Kreator zabudowy kuchennej online to narzędzie, z którego warto korzystać - jest intuicyjne, darmowe i przede wszystkim pomocne. Klienci cenią sobie wszelkie udogodnienia, które pozwolą im łatwiej osiągnąć cel, jakim jest wymarzona kuchnia.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.