Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Kierowcy, uwaga! W Małkini Górnej zmieniają się zasady parkowania i ruchu przy cmentarzu!

W związku z realizacją projektu infrastrukturalnego, wójt gminy Małkinia Górna informuje o tymczasowym zamknięciu dojazdu do cmentarza od ul. Kościelnej. Dotychczasowe miejsca parkingowe będą niedostępne do października 2023 roku.

2023/06/zmiany-w-poblizu-cmentarza-fot-urzad-gminy-w-malkini-gornej-jpg_64806fac0cfe3 Fot. Urząd Gminy w Małkini Górnej

Mieszkańcy gminy Małkinia Górna, muszą przygotować się na zmiany. Wójt gminy ogłosił, że w związku z realizacją inwestycji pn. "Budowa miejsc postojowych, wewnętrznych dróg dojazdowych, sieci kanalizacji deszczowej, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej oraz oświetlenia", będzie dochodzić do utrudnień w dojeździe do cmentarza od ul. Kościelnej. Cmentarz będzie czasowo zamknięty dla ruchu od strony ul. Kościelnej, a dotychczasowe miejsca postojowe przy cmentarzu nie będą dostępne do października 2023 roku. Zmiana ta jest konieczna, aby umożliwić realizację planowanych prac budowlanych, które mają na celu poprawę infrastruktury drogowej oraz sieci wodno-kanalizacyjnej w obszarze.

Wójt prosi wszystkie osoby, które przyjeżdżają samochodami, aby parkowały na parkingu przy ul. Kościelnej naprzeciwko kościoła oraz na tymczasowym parkingu po wschodniej stronie cmentarza. Dojazd do tego tymczasowego parkingu jest możliwy od ul. Ostrowskiej. To są jedyne wyznaczone miejsca postojowe, które będą dostępne podczas trwania prac.

Mieszkańcy, którzy korzystają z cmentarza, powinni zachować szczególną ostrożność i respektować nowe zasady parkowania. Wójt gminy zwraca się z prośbą o parkowanie samochodów tylko w wyznaczonych miejscach, aby nie zakłócać postępu prac budowlanych i nie utrudniać dostępu do cmentarza dla innych.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.