Opublikowano

Mieszkanka gminy Wąsewo obchodziła swoje setne urodziny

We wtorek 27 czerwca swoje setne urodziny obchodziła mieszkanka gminy Wąsewo, pani Halina Rychlik. Z tej okazji jubilatkę odwiedziła delegacja
Fot. Gmina Wąsewo

We wtorek 27 czerwca swoje setne urodziny obchodziła mieszkanka gminy Wąsewo, pani Halina Rychlik. Z tej okazji jubilatkę odwiedziła delegacja z urzędu gminy. 

- Z tej okazji. dostojną Jubilatkę odwiedziła delegacja z urzędów administracji publicznej: Rafał Kowalczyk Wójt Gminy Wąsewo, Pani Agnieszka Krupińska Przedstawiciel Wojewody Mazowieckiego, Pan Mirosław Augustyniak Przedstawiciel Marszałka Województwa Mazowieckiego, Pani Cecylia Bartczak Z-ca kierownika USC w Wąsewie oraz Ks. Leszek Rukat – Proboszcz Wąsewskiej parafii wraz z ks. Dariuszem Krajewskim, którzy w setną rocznicę złożyli Jubilatce najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, życzliwości ze strony najbliższych osób oraz sił i wytrwałości, aby doczekać kolejnych jubileuszy - czytamy w relacji. 

Prócz życzeń jubilatka otrzymała w prezencie bukiety kwiatów, upominki oraz listy gratulacyjne od premiera i marszałka. Pani Halina przeżyła cały wiek historii, na jej oczach nastąpiło wiele przemian społecznych oraz ustrojowych. Jej życie jest skarbnicą wiedzy dla wielu pokoleń Polaków. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. 

 

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz