Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Jaki podmiot cateringowy będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem?

Mało wiesz na temat tej branży? W związku z powyższym trudno jest Ci wybrać właściwą firmę oferującą catering dietetyczny? Postaw na Get Fit. W mig przekonasz się, że działamy nie tylko profesjonalnie, ale również nie zamykamy się na rozmaite nowości.

2023/11/catering-dietetyczny-dieta-pudelkowa-43-6554eea7f20b0-jpg_6555dc1bf1387

Kto odpowiada za catering dietetyczny w Get Fit?

Wyłącznie profesjonaliści. W Get Fit każdy proces rekrutacyjny jest przeprowadzany bardzo skrupulatnie. Sprawdzamy kandydatów pod kątem wiadomości teoretycznych, praktycznych oraz przede wszystkim doświadczenia. Dzięki temu każdy nasz catering jest zdrowy i właściwie zbilansowany. Dietetycy odpowiadają za układanie rozmaitych jadłospisów. Toi powoduje, że u nas może być wybrana rozmaita dieta pudełkowa:

 • Dieta standardowa
 • Dieta wybór menu
 • Dieta odchudzająca
 • Dieta wegetariańska + ryby
 • Dieta bez produktów o wysokim indeksie glikemicznym.
 • Dieta ketogeniczna
 • Dieta low carb
 • Dieta office
 • Dieta oczyszczająca
 • Dieta sportowa
 • Dieta wegetariańska
 • Dieta Dash
 • Dieta ekonomiczna

W Get Fit wszystko jest do siebie perfekcyjnie dopasowane. Dietetycy zestawiają ze sobą posiłki w taki sposób, aby miały one możliwie jak najwięcej właściwości prozdrowotnych. Należy dodać, że w Get Fit nie brakuje świetnych kucharzy. Ci z kolei troszczą się o walory smakowe. To powoduje, że klienci naszej firmy cateringowej jedzą na co dzień smacznie oraz zdrowo. Nie trzeba również martwić się o warunki finansowe. Mamy coraz więcej klientów, a to o czymś świadczy. Ludzie trafiają do nas, ponieważ wiedzą, że gwarantujemy profesjonalne i jednocześnie tanie usługi. Nie ma przeszkód, aby korzystać z rozmaitych promocji. Na skutek tego możesz płacić jeszcze mniej za swoje diety pudełkowe.

Na bazie jakich produktów powstaje dieta pudełkowa Ostrów Mazowiecka?

Nasza firma cateringowa korzysta tylko z zaufanych źródeł. Aby oferować profesjonalne usługi, które cieszą się zainteresowaniem w całej Polsce, trzeba starannie selekcjonować... nie tylko dietetyków oraz kucharzy. Tak samo jest z dostawcami żywności. Na rynku nie brakuje wyboru. Wiemy jednak, że wszystko należy pieczołowicie sprawdzić - przed podjęciem kooperacji i złożeniem pierwszego zamówienia.

Współpracujemy z profesjonalnymi dostawcami żywności, którzy mają nie tylko staż, ale również bardzo przychylne komentarze. Kupujemy od nich m.in. świeże warzywa, czy owoce. Staramy się, aby produkty z tych grup codziennie znajdowały się w cateringach dietetycznych. Nie da się bowiem ukryć, że warzywa i owoce są nie tylko smaczne, ale także bardzo zdrowe.

Masz zamiar dowiedzieć się więcej na temat oferowanych diet pudełkowych? Nie ma żadnego problemu! Nasza firma działa transparentnie. Nie mamy zatem absolutnie nic do ukrycia. Zależy nam na tym, aby klienci mogli dokładnie zapoznać się ze świadczonymi usługami cateringowymi. W zakładce „Diety” masz zatem scharakteryzowane krok po kroku oferowane pudełka. Np. Dieta sportowa jest dedykowana osobom, które chcą lepiej wyglądać i osiągać bardziej satysfakcjonujące wyniki w sporcie. Co jeszcze można dzięki niej uzyskać? Chodzi o zmniejszenie tkanki tłuszczowej i szybszą regenerację organizmu. W tym przypadku mamy 6 posiłków każdego dnia. Na jakie kaloryczności można postawić? Warto skonsultować się z profesjonalnymi dietetykami. W końcu wyboru na tej płaszczyźnie jest pod dostatkiem (1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal albo 3500 kcal).

Catering Get Fit korzysta z produktów superfoods!

Bazujemy tylko na profesjonalnych rozwiązaniach. Korzystamy zatem m.in. ze składników wysokiej jakości. A produkty z grupy superfoods bez wątpienia zaliczają się do tej kategorii. Na skutek tego nasze diety pudełkowe są jeszcze zdrowsze, pyszniejsze i bardziej urozmaicone.

Masz zagwozdkę? Nie wiesz, jaką firmę cateringową wybrać? Wybierz nas, bo Get Fit działa w sposób profesjonalny i nowoczesny. M.in. stosujemy produkty superfoods oraz troszczymy się o profesjonalne zrealizowanie obróbki termicznej itd. Wiemy jak działać, aby wszyscy klienci byli zadowoleni.

Zapraszamy również do czytelni na temat cateringów dietetycznych: Catering z Pasją

2023/11/catering-dietetyczny-dieta-pudelkowa-20-6554eea844625-jpg_6555dc39e6dba

2023/11/catering-dietetyczny-dieta-pudelkowa-21-6554eea86ca79-jpg_6555dc5035e2f

 

Artykuł sponsorowany

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.