Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Gmina Małkinia Górna zaprasza do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności

Bank Żywności, Gmina Małkinia Górna i Ośrodek Pomocy Społecznej w Małkini Górnej zapraszają do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności. Zbiórka odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2023 r. w sklepach Biedronka i Stokrotka w Małkini Górnej.

2023/11/2023-11-20-swiateczna-zbiorka-zywnosci-jpg_655b6820a4199 Fot. Materiały organizatora

W ramach zbiórki zbierane będą artykuły spożywcze, w szczególności:

- mąka,

- kasza,

- makaron,

- ryż,

- cukier,

- olej,

- mleko,

- konserwy,

- owoce,

- warzywa.

Organizatorzy proszą o wkładanie produktów żywnościowych do wózków wystawionych w widocznym miejscu w sklepie, oznaczonych plakatem akcji Świąteczna Zbiórka Żywności.

Produkty pozyskane w ramach zbiórki zostaną przekazane najbardziej potrzebującym mieszkańcom Gminy Małkinia Górna, w tym osobom starszym, niepełnosprawnym.

Zbiórka jest doskonałą okazją, aby pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia. Każdy z nas może przyczynić się do tego, aby Święta Bożego Narodzenia były dla wszystkich czasem radości i spełnienia.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.